Happy Hours w Broaster Chicken

Masz ochotę na smakowitego kurczaka w niższej cenie?

Zapraszamy na Happy Hours do restauracji Broaster Chicken w Zamościu i Kłodzku. Tylko teraz wszystkie sześć zestawów BOX aż o 20% taniej!

Ze zniżką można kupić teraz Odlotowy Zestaw (mnóstwo chrupiących, wspaniale przyprawionych skrzydełek kurczaka w zestawie z frytkami i ziemniaczanymi łódeczkami oraz puszką Coca Coli), Bill Box (10 wyjątkowych, aromatycznych polędwiczek w zestawie z frytkami i łódeczkami) oraz Universal Box (4 kawałki kurczaka, 4 polędwiczki i 5 skrzydełek w chrupiącej panierce, do tego 2 opakowania frytek). Promocja dotyczy także Mix Boxa (6 kawałków soczystego kurczaka w chrupiącej panierce, 8 skrzydełek i 3 opakowania frytek), Family Boxa (8 kawałków wyśmienitego kurczaka, 5 soczystych polędwiczek, 5 skrzydełek w chrupiącej panierce, a do tego 4 porcje frytek i 2 opakowania łódeczek w Zamościu lub 2 sałatki Colesław w Kłodzku) oraz Broaster Wings Boxa (33 gorące skrzydełka w pikantnej lub łagodnej panierce). Wszystkie kurczaki występują w trzech wersjach smakowych do wyboru: łagodnej, pikantnej i średnio pikantnej.

W Zamościu Happy Hours obowiązuje w godz.18.00-21.00, a w niedzielę od 18.00 do 20.00. W Kłodzku zestawy w promocyjnych cenach można zamawiać codziennie od 17.00 do 22.00.

Zapraszamy na mega ucztę!