Nagroda Food Business Awards dla Broaster Chicken Drive

Wielki sukces Broaster Chicken Drive w Kłodzku i Road American Restaurant we wrocławskim Sky Tower.

 Marki należące do legnickiej firmy MJM Group SA zdobyły prestiżowe nagrody w konkursie Food Business Awards 2013. Statuetki nagradzające Broaster Chicken oraz Road American Restaurant rozdano podczas uroczystej gali w hotelu Hilton w Warszawie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze restauracje zostały nie tylko dostrzeżone, ale również nagrodzone w tak prestiżowym konkursie – mówi Małgorzata Mroczka, prezes MJM Group SA. – Konkurowaliśmy z największymi znanymi restauracjami w Polsce. To dla nas ogromne wyróżnienie. Muszę przyznać, że od początku wierzyliśmy w sukces naszych marek. Teraz potwierdzili to fachowcy i kulinarne autorytety. MJM Group SA to firma rodzinna. – Jej powstanie jest wynikiem twórczego poszukiwania nowych wyzwań i celów, inspirowanego obserwacjami i doświadczeniami zebranymi podczas licznych podróży po Polsce i świecie. Odkrywanie nowych technologii i nowych smaków, chęć przecierania nowych ścieżek i wyznaczania trendów – to wszystko przyświecało nam przy tworzeniu firmy – tłumaczy Małgorzata Mroczka.

Kurczaki z Broaster Chicken zdobyły uznanie jury ze względu na niepowtarzalne walory smakowe, oryginalne receptury marynat i panierek oraz opatentowany sposób przygotowywania potraw – smażenie ciśnieniowe. Marka Broaster Chicken to ponad 10 tys. lokali w USA i na całym świecie. Wyłącznym właścicielem licencji na Polskę jest właśnie MJM Group. – W tej chwili mamy sześć restauracji naszej sieci: w Świdnicy, Zamościu, Kaliszu, Legnicy, Jeleniej Górze, Wrocławiu, Kłodzku oraz Chojnicach. To właśnie lokal w Kłodzku, Broaster Chicken Drive został zwycięzcą w kategorii ”Fast Food” – wyjaśnia pani prezes. – Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszego kurczaka. Jest najlepszy! A już niebawem otwieramy Broastera nowej Galerii Piła. Dalsze plany rozwoju sieci są jak zwykle ambitne – śmieje się Małgorzata Mroczka. Z kolei Road American Restaurant to niezwykła podróż po smakach kuchni amerykańskiej.

Restauracja znajduje się w Sky Tower we Wrocławiu i zdobyła już rzeszę stałych klientów. – Nasze menu jest zupełnie wyjątkowe. Przede wszystkim serwujemy steki. Mamy ich kilka rodzajów do wyboru. Dla najbardziej wymagający serwujemy na rozgrzanym granicie nawet kilogramowy stek – podkreśla. – Mamy również domowe burgery, skrzydełka i żeberka, czyli flagowe dania kuchni amerykańskiej. Naszą specjalnością są także owoce morza.

MJM GROUP to 6 marek restauracyjnych: Broaster Chicken, Efez, Road, Choice Yogo by Choice oraz najnowsza Benvenuti in Italia. – Podstawą sukcesu grupy MJM są ludzie – podkreśla pani prezes. – Zespół oddanych współpracowników doskonale wpisuje się w model firmy rodzinnej. Stworzyliśmy ją razem i wspólnie ją rozwijamy. Ciągle podnosimy poprzeczkę i stale wyznaczamy sobie nowe cele.

Nagroda