Szalona matematyka w Broaster Chicken

Ile jest jeden plus jeden, wie nawet przedszkolak. Ale czy na pewno?

Tylko teraz w Broaster Chicken w Zamościu 1+1=3. Kup dwie kanapki lub dwie tortille, a trzecią dostaniesz gratis. Nie wierzysz? Przyjdź i się przekonaj. I licz na więcej!

Szalona promocja już działa. Wystarczy przyjść do lokalu Broaster Chicken. Najlepiej z rodziną albo przyjaciółmi, bo wtedy najlepiej skorzystasz z odlotowej promocji. Policzmy. Jak przyjdziesz z dziewczyną i kumplem, któreś z Was dostanie jedzenie gratis. Jeśli przyjdziesz z piątką przyjaciół, to gratis najedzą się aż dwie osoby z paczki. A jak przyjdziecie w 12 osób, to na gratisową kanapkę lub tortillę załapią się aż 4 osoby!

W promocji biorą udział kanapki Gigant (ogromna bułka z kawałkiem soczystego kurczaka, chrupiącego bekonu, pomidorem, ogórkiem, prażoną cebulką i sosem) i Cheddar (bułka z plastrem wyśmienitego sera cheddar, kurczakiem, bekonem i świeżymi warzywami) oraz tortille: Torti (z polędwiczkami z kurczaka, sałatą, pomidorem, ogórkiem, czerwoną cebulą i sosem), Grecka (śródziemnomorska wersja z kurczakiem, serem feta, oliwkami i sosem tzatziki), a także Wegetariańska (śródziemnomorski smak bez dodatku kurczaka).

Przyjdź do Broaster Chicken i oddaj się manii dodawania!